Вас вітає педагогічний колектив закладу дошкільної освіти

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ПЕДАГОГИ!

/Files/images/1551256643.jpg

Розклад годин спілкування, тренінгів психологічного та соціально-педагогічного супровіду учасників освітнього процесу

Цільова аудіторіяЗахід ПеріодичністьВідповідальний
3-й рік життя
Онлайн зустріч з психологічної підтримки та емоційної стабілізаціївівторок
11.00-11.10
4-й рік життя
Онлайн зустріч з психологічної підтримки та емоційної стабілізаціїчетвер
11.00-11.10
5-й рік життя
Онлайн зустріч з психологічної підтримки та емоційної стабілізаціїсереда
(1 раз тиждень)
11.00-11.15
6-й рік життя
Онлайн зустрічі з психологічної підтримки та емоційної стабілізаціїчетвер
11.00-11.20
Педагогипрофілактично-педагогічний західпонеділок
11.00-11.20

вихователь-методист

Основними напрямами роботи психологічної служби закладу освіти на 2023/2024 навчальний рік є:

1. Сприяння гармонійному психічному розвитку та збереження психічного здоров’я дітей всіх вікових груп;
  2. Підвищення якості педагогічного процесу через психологічну просвіту, пропагування психологічних знань серед вихователів та батьків;
  3. Профілактика і попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

/Files/images/2023-2024/фото.jpg
Координаційний центр психологічної служби системи освіти міста Харкова створено з метою психологічного супроводу освітнього процесу, сприяння створенню умов для охорони психічного здоров’я здобувачів освіти, надання психологічної допомоги та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста Харкова.

Центр розташований за адресою комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради»:м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 38-Г.
Центр надає організаційну та консультативно-методичну підтримку практичним психологам та соціальним педагогам закладів освіти міста Харкова. Телефон для запису на консультацію:725-17-42.

Національна дитяча "гаряча лінія"
/Files/images/psiholog/дитяча гаряча лінія.png