Вас вітає музичний керівник

/Files/images/muzika/Войтенко_cr_cr.jpg

Войтенко Олена Юріївна

Рада вітати Вас на своїй сторінці. Пропоную Вам зануритися у чаріний світ музики. Сподіваюсь, що Ви знайдете для себе багато корисної та цікавої інформації.

Про мене: освіта вища, закінчила у 2002 році Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії"

Музика , як казка , музика – жива

І не треба серцю будь-які слова .

В музиці – найвищі ніжні почуття .

В ній любов і туга , та саме життя .

Музика , як море , то штормить , то ні .

Там знаходить серце рятівні вогні .

Музика , як сонце , гріє нам серця ,

Їй нема початку , їй нема кінця .

І чого не зможеш словом досягти ,

В музиці розкажеш щиру правду ти .

Завітавши до дитячого садка дитина відкриває для себе світ музики - світ радісних переживань. Щоб свідомо це розуміти треба розвивати у дитини здібності перш за все музичний слух та емоційний відгук на музику. Завдяки спільній музичній діяльності ми щодня створюємо умови для гармонійного розвитку кожної дитини. Музичні заняття, свята, розваги, музично-театралізована діяльність, додаткові тематичні індивідуальні заняття неодмінно допоможуть відкрити в дитині закладtні природою унікальні здібності і доторкнутися до надбань світого музичного досвіду. Як розвивати музичні здібності дитини.

Практично кожна людина щодня слухає музику, але мало хто замислюється про її влив на організм людини: вплив на інтелект, стан душі та тіла. Вплив музики на психіку дитини

Ознайомлюючи дітей зі світом музики головне завдання батьків і педагогів не зашкодити: знання особливостей розвитку фізіології дошкільника допоможе уникнути перевантаження дитячого організму, розвинути виконавські пісенні здісбності. Батькам необхідно знати про особливості дитячого слуху та голосу, щоб оберігати їх. Бережіть дитячі голоси.

Ритм сучасного життя приносить в наше життя не лише сучасні технологічні досягнення, а й шкідливе для дитини оточення шуму, галасу, постійно ввікнені теле-радіо-приймачі, приголомшливі голосні звуки мегополісу. Релаксація музикою ваш захист від стресів.

Знайосмство дитини з оточуючим світом все частіше відбувається за допомогою мультимедійних засобів, перегляду телепередач, але художня цінність і доцільність для пізнавального розвитку дитини запропонованих телепрограм залишає бажати кращого. Подивіться разом з дітьми мультфільми, які у доступній зрозумілій формі ознайомлять зі зразками класичної музики.

Подивиться разом з дітьми:

Мультфільм "В печері гірського короля"

Мульфільм "Танці ляльок"

Мульфільм "Картинки з виставки"

Мультфільм "Лускунчик"

Ми робимо перебування у садоку наших вихованців цікавим і змітовним: якраві свята і розваги, театральні постановки. Але інують певні правила для того, щоб підготувати дітей до втупу на cцені.

Фрагменти музичного заняття:

/Files/images/muzika/IMG_6305.jpg /Files/images/muzika/IMG_6311.jpg /Files/images/muzika/IMG_6312.jpg
/Files/images/muzika/IMG_6313.jpg /Files/images/muzika/IMG_6321.jpg /Files/images/muzika/IMG_6324.jpg

Розваги:

/Files/images/IMG_7208.jpg /Files/images/IMG_7228.jpg /Files/images/novosti/Изображение 044.jpg
/Files/images/novosti/utrenik/CIMG6628.JPG /Files/images/noviy_rik/IMG_20161229_105435.jpg /Files/images/IMG_20160405_110859.jpg
/Files/images/novosti/2017/CIMG7189.JPG /Files/images/10062015994.jpg /Files/images/novosti/2017/CIMG7229.JPG

Наші цікавинки

Фестиваль дитячої творчості пісенний вернісаж

Фестиваль родинної творчості

День сміху

Всеукраїнський фестиваль-огляд "Календоскоп педагогічних ілей з екологічного виховання"