Впровадження проекту "Садочок - простір дружній до дитини"

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України реалізує проект «Садочок - простір дружній до дитини», спрямований на розвиток компетенцій педагогів дошкільних навчальних закладів щодо створення емоційно безпечного, інклюзивного середовища в дитячому колективі.

Метою проекту є забезпечення підтримки дітям внутрішньо переміщених сімей шляхом використання методики "Лялька як персона". Ця методика допомагає дітям адаптуватися в дитячому колективі, вчить дітей цінувати себе як особистість, розвиває позитивну самооцінку, допомагає кожній дитині відчути себе рівноправним членом дитячого колективу.

Педагогічні працівники КЗ "ДНЗ №378" продовжують впроваджувати педагогічну технологію "Садочок - простір дружній до дитини". Ранкові зустрічі щодня заряджають дітей позитивним настроє на цілий день.

/Files/images/CIMG9054.JPG

/Files/images/CIMG9055.JPG

/Files/images/CIMG9056.JPG

Колектив закладу дошкільної освіти №378 з вересня 2017 року розпочав роботу щодо впровадження проекту "Садочок - простір дружній для дитини"