Музейна педагогіка – досить новий, але вже популярний напрям навчально-виховної діяльності. Використання засобів музейної педагогіки в дошкільних закладах дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучитися до культури українського народу, його історії, традицій.

Сьогодні чи не найважливішими і найактуальнішими напрямами роботи у сфері музейної педагогіки є духовно-моральне та громадсько-патріотичне виховання. Адже від того, яке зерно ми посіємо в душі дітей у дошкільному віці, таким паростком проросте воно в майбутньому, впливаючи на формування характеру та самосвідомості особистості.

Завдання музейної педагогіки:

· формувати у дітей ціннісне ставлення до культурно-історичної спадщини;

· розвивати інтерес до експонатів музею;

· формувати образ музею як зберігача предметів культурно-історичного значення.

Форми роботи:

заняття, бесіди з дітьми;

екскурсії, самостійний розгляд експонатів;

ігри музейного змісту, ігри-розваги, ігри подорожі

Міні-музей "Українська лялька-мотанка"

/Files/images/muzeyna_pedagogka/IMG_1444_cr.jpg /Files/images/muzeyna_pedagogka/IMG_1447_cr.jpg
/Files/images/muzeyna_pedagogka/IMG_1446_cr.jpg /Files/images/muzeyna_pedagogka/IMG_1445_cr.jpg